На Тернопільщині може з’явитися почесне консульство Угорщини – ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині може з’явитися почесне консульство Угорщини

В Тернопільську область вперше із ознайомчим візитом завітав Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла. Під час зустрічі із головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною почесний гість зазначив, що Угорщина підтримує Україну в євроінтеграційному процесі, а також наголосив на зацікавленості у співпраці з Тернопільщиною,  про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«Ми знаємо, що Тернопільська область залюбки б приєдналася до нашого консульства. Угорська сторона позитивно ставиться до цього, але існує ще певний процес, який повинен відбутися. Ми охоче б відкрили у Тернопільській області Почесне консульство тому, що постійна присутність, зокрема відносини з областю, для нас є дуже важливими», – зазначив Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла.

Створення Почесного консульства Угорщини у Тернополі допоможе налагодити тісну співпрацю, а також слугуватиме хорошим майданчиком для комунікацій.

Нагадаємо, що на Тернопільщині уже створено Почесне консульство Вірменії. Також працюють над відкриттям Почесних консульств Латвії та Литви на території області.

Довідково:

Станом на 31 грудня 2016 року загальна сума прямих угорських  інвестицій, що надійшли  в економіку області, склала 1,88 млн. дол. США.
В області працює одне підприємство з угорським капіталом: Іноземне підприємство «ДРАЙФХОЛМ ФАРМІНГ» (Зборівський р-н, вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур).

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*