На Тернопільщині побільшало учасників учнівських олімпіад – ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині побільшало учасників учнівських олімпіад

Упродовж навчального року в олімпіадах з навчальних предметів у І – ІІІ етапах взяли участь 120 019 учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл і класів з поглибленим вивченням окремих предметів, учнів професійно – технічних навчальних закладів (що на 4 131 учня більше, ніж у попередній рік). Про це повідомила заступник директора ТОКІППО Ольга Когут під час розширеного засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації, що відбулося 25 квітня,  про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
У засіданні взяли участь керівники та працівники органів управління освітою райдержадміністрацій, Бережанської, Кременецької, Тернопільської, Чортківської міських рад, а також об’єднаних територіальних громад та їхніх методичних служб, обласних комунальних установ і закладів освіти, професійно-технічних навчальних закладів.
«Згідно загального рейтингу команд районів (міст), учасників у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад найвищий показник має м. Тернопіль (51,62), – Кременецький (27,32), Гусятинський,(19,24), м.Чортків (18,09), Козівський (17,74), Борщівський (14, 29). Щодо результативності виступів учнів, які навчаються в закладах нового типу, лідером став Кременецький ліцей імені У.Самчука із показником – 30 переможців», — повідомила Ольга Когут.
За її словами, щорічну високу результативність демонструють Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка, Теребовлянський НВК Тернопільської обласної ради, Тернопільський технічний ліцей, а також гімназії – Заліщицька, Козівська імені В.Герети та спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*