30 підприємців на Тернопільщині втратили ліцензії за продаж неповнолітнім алкоголю

Внаслідок перевірок, проведених працівниками фіскальної служби протягом року, на Тернопільщині 30 підприємців втратили ліцензії за продаж неповнолітнім алкоголю й тютюну.

Як повідомили у відділі організації роботи управління ДФС у Тернопільській області, 23 ліцензії скасовано за торгівлю спиртним і 7 – цигарками, пише Тернопільське Інформаційне Бюро з посиланням на IA ZIK.

З початку року працівники служби провели 358 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють в області роздрібну торгівлю алкоголем і тютюновими виробами. У результаті застосовано фінансових санкцій на суму понад 2,6 млн грн.

Серед інших порушень – реалізація спиртного на розлив для споживання на місці та за цінами, нижчими від встановлених мінімальних, продаж цигарок за цінами, вищими від максимальних роздрібних. Зафіксовано також зберігання алкоголю в місці, не внесеному до єдиного реєстру тощо.

Загалом на підставі перевірок прийнято рішення про анулювання 235 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 205 – на право вроздріб торгувати цигарками.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*