Чи підточить ‘’крапля’’ звернень чиновницький ‘’камінь’’?

Є дві важливі державні ухвали, які стосуються  переважної  більшості  тернополян. Перша – Постанова  Кабінету Міністрів України «Про запровадження перерахунку вартості  послуги з централізованого опалення залежно від  температури зовнішнього повітря» і  друга – рішення  Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  щодо встановлення лічильників тепла у багатоквартирних будинках.

Вже другий рік поспіль, керуючись цими документами, фракція ВО «Батьківщина» у Тернопільській міській раді систематично не дає спокою місцевим чиновникам. Вагомі причини для цього були і залишаються. Наприклад, минула зима пройшла  не надто холодною і, на думку  голови фракції Андрія Артимовича, «м’які» температури не були враховані  в  обчисленні  тарифів, а відтак – платня за теплову енергію для  тернопільських споживачів  виявилась  завищеною щонайменше на 25%, а перерахунки, згідно Постанови  Кабміну, місцеві тепловики так і не зробили.

Такою ж, м’яко кажучи – неоптимістичною, є і ситуація із встановленням  у багатоквартирних будинках, які користуються центральним опаленням, лічильників тепла. А ці  прилади потрібні для того, щоб  тернополяни  платили  лише за реально  спожиту теплову енергію, а не за якимись  узагальненими, взятими «зі стелі», розрахунками. Чому  назвали ситуацію неоптимістичною? Бо, скажімо, статистика минулого року свідчить:  Тернопільщина, і обласний центр у тому числі, за показниками встановлення теплолічильників  плентались в аутсайдерах. Для ілюстрації: Львівщина  мала 65,6%, а наша область – лише 5,8%.

У цих двох  проблемних  напрямках фракція ВО “Батьківщина” у міськраді апріорі відмовилась від чергової  політичної кампанійщини, натомість – намагається працювати системно. Мовляв, крапля  і камінь підточить…  Голова фракції Андрій Артимович днями подав два  чергових депутатських звернення. В одному  просить  міського голову Тернополя надати вичерпну інформацію про  обсяги фінансування процесу встановлення  теплолічильників, а в іншому, скерованому до керівництва  ДП «Тернопільстандартметрологія», поставив за мету з’ясувати – як профільні підрозділи міськради взаємодіють (і чи роблять це взагалі?…) зі  «стандартметрологами» у процесі  формування  тарифів та їх ймовірного перерахунку  з огляду  на температурні коливання вже у цьому опалювальному сезоні.

Редакція  теж  тримає ці проблеми на контролі  і, коли депутат  Артимович отримає  відповіді на звернення  фракції, ми розповімо про  реакцію чиновників.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*