Двоє чоловіків добровільно видали поліцейським гранати

На Тернопіллі триває цільова оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка». ЇЇ мета вилучення з незаконного обігу незареєстрованої зброї, вибухових речовин та боєприпасів, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на поліцію Тернополя.

Минулої доби в ході проведення профілактичних заходів дві гранати “РГД-5” цивільні особи передали правоохоронцям. Таким законним шляхом небезпечних предметів позбулися двоє жителів Козівщини.

Один з чоловіків, мешканець Ценова, боєприпас добровільно видав співробітникам Тернопільського відділу поліції. З його слів, гранату із запалом він випадково виявив на березі річки в Тернополі. Знахідку якийсь час зберігав у себе, але збути її наміру не мав.

Інший чоловік,  звернувся із метою видати гранту в Козівське відділення поліція. Він дав схожі пояснення, мовляв, предмет, який візуально схожий на “РГД-5”, знайшов на сміттєвому звалищі.

У зв’язку з подіями на Сході на мирну Тернопільщину нерідко незаконним шляхом потрапляють зброя, боєприпаси та вибухівка, тому поліцейські й надалі активно працюватимуть на зменшення їхньої серед цивільного населення.

Джерело: Тернопіль Сьогодні

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*