Футболістам ФК Тернопіль представили нового тренера – ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Футболістам ФК Тернопіль представили нового тренера

15 січня, керівництво ФК Тернопіль представило команді нового головного тренера Романа Васильовича Максим’юка, пише sports.te.ua, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

У своєму вступному слові новий наставник муніципалів підтвердив, що на нього покладено завдання зберегти для ФК Тернопіль місце в першій лізі.

— Я приступаю до роботи і у мене на сьогодні єдине завдання — витягнути ФК Тернопіль з дна турнірної таблиці. Виконати поставлену ціль має команда однодумців. Гравців, які відчувають, що не спроможні справитися з великими навантаженнями, які будуть запропоновані на підготовчих зборах або не бажають працювати з нами в одній команді для досягнення поставлених завдань — з такими нам не по дорозі. Однозначно, доукомплектація буде. Разом з тим, від тих футболістів, які є нині в обоймі команди я хочу бачити бажання довести свою необхідність, при цьому ніхто на старі заслуги дивитися не буде. Ми повинні повернути глядача на стадіон, своєю грою, в тому числі результатом, доставляти їм задоволення від перегляду матчів за участю ФК Тернопіль, — відзначив Роман Максим’юк.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*