Футбольний турнір – до Дня міста Чорткова

У рамках відзначення 495 – річчя міста Чорткова на стадіоні «Харчовик» відбувся турнір з футболу, приурочений цій події. У спортивному протистоянні зустрілись команди Національної збірної мерів України, команди ветеранів Чортківського «Кристалу», Тернопільської «Ниви», «Случ» (м. Красилів, Хмельницької обл.).

Повідомляє сайт ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІНЕ БЮРО.

За давньою українською традицією учасникам змагань вручили хліб і сіль – символ щастя, віри, надії. Право підняти Державний прапор України надали капітанам команд.

Міський голова Володимир Шматько привітав жителів і гостей міста з спортивним святом і, зокрема, зазначив: «На мою думку, цей турнір і усі заходи, що проходять до Дня нашого рідного міста, говорять про те, що Чортків розвивається, що ми на правильному шляху, бо у Чорткові – найкращі люди, які заслуговують на краще майбутнє.

Я дуже хочу, щоб традиція проведення таких спортивних змагань продовжувалась, щоб наші діти, які сьогодні присутні на цьому футбольному полі й спостерігатимуть за грою, добре знали усіх вас, шановні учасники команд. Бо ви для них є гідним прикладом того, яким повинен бути справжній українець і справжній футболіст – талановитий, з величезним бажанням і прагненням до перемоги і здорового способу життя».

Очільник міста подякував за участь у змаганнях усім учасникам команд, побажав хорошого настрою, перемог і видовищної гри.
Теплі слова привітання міській владі, учасникам змагань й усім жителям Чорткова прозвучали від гостей турніру: заступника Тернопільської обласної федерації футболу Василя Заторського, тренера збірної України з футболу, головного тренера Національної збірної мерів України Сергія Ковальця. капітана Національної збірної мерів України Олександра Корінного.
Приємним сюрпризом стало вручення міському голові Володимиру Шматьку від імені усієї команди Національної збірної мерів України булави – символу справжнього господаря.

Змагання судили: головний суддя змагань Роман Шуригайло, судді – Іван Поліщук, Михайло Дяк, Анастасія Волощук.
Гра завершилась перемогою команди ветеранів Тернопільської «Ниви», які зайняли I місце, II місце у команди ветеранів «Случ» (м. Красилів, Хмельницької обл.), III – у команди Національної збірної мерів України.

У номінації «індивідуальна гра» в турнірі з футболу, присвяченому дню міста Чорткова кращим гравцем турніру став учасник ФК «Случ» (м. Красилів) Сергій Білевич.

«Ми не можемо змінити правила, є 4 команди і 3 призових місць. Проте, я щиро дякую нашій команді ветеранів Чортківського «Кристалу» за їх активну участь і достойну гру. Низький уклін вам за ваш вагомий вклад у розвиток футболу»,- сказав Володимир Шматько.

Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ.

Джерело:  ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІНЕ БЮРО.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*