Голова ОДА: Загальні темпи будівельних робіт на об’єктах галузі освіти в області є задовільними

Понад мільйон гривень з Фонду регіонального розвитку було виділено на реконструкцію даху у гімназії м.Хоросків. З перебігом робіт ознайомилися Голова Тернопільської ОДА Степан Барна та начальник управління капітального будівництва ОДА Віктор Кузякв рамках робочої поїздки у Гусятинський район.
За словами Голови ОДА, загальні темпи будівельних робіт на об’єктах галузі освіти в області є задовільними. «Зтридцяти проектів, які реалізовуються зараз в області за рахунок коштів ФРР, 80% на стадії завершення. Враховуючи, що у більшості із них роботи ведуться лише кілька місяців, підрядники працюють швидко. Здійснюючи регулярні перевірки, переконуємося, що якість теж є високою. Отже, усунувши корупційну складову, ми виходимо на новий рівень – коли гроші не розкрадаються, бачимо результат», – зазначив Степан Барна.
Як повідомив Віктор Кузяк, у Хоростківській гімназії здійснюють реконструкцію даху, що дасть змогу економити енергоносії та суттєво збільшить термін експлуатації будівлі школи. За його словами, загальний кошторис по об’єкту у 2016 році складає 1001,227 тис. гривень, з них державний фонд регіонального розвитку – 851,040 тис. гривень, місцевий бюджет – 150,187 тис. гривень.
Станом на 17 жовтня 2016 року наоб’єкті проведеноперекриття нового даху на 95%, залишилось довішати водостічні труби.
Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія” м. Хоростків як Хоростківська школа почав свою роботу в 1960 році. У 2016/2017 навчальному році у НВК навчається 255 учнів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*