Хто відповідатиме за знищення Збруча?

11 березня відбулась попереджувальна акція громадського руху “ВІЛЬНИЙ ДНІСТЕР” у смт Скала-Подільська Борщівського району на р. Збруч. Громадою було розгороджено частину історичного русла річки, яке так свавільно, без увідомлення: селян, Екоінспекції, ДАБІ, ОДА, Поліції було споруджено. (РДА, селищна рада на чолі з Мирончук Віктором Павловичем, фінансово зацікавлені в даному питанні), про це пише сайт  БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на news-te.blogspot.

ТОВ Сібекс в лиці В’ячеслава Томчишена за кілька років загрязнив ділянку річки так що скоро берег з берегом зійдеться – заросте осокою. Там де були ями 3-4 метри – зараз гуска перейде і нажаль це не жарт. Цікаво хто прибиратиме і відповідатиме за кілька років за знищення річки яка замулиться, коли в криницях вода протухне, коли з ріки залишиться лише болото, я не згадую рибу і туризм (то для мене вкрай болюче) – ХТО!??? – Томчишен, голова селищної ради, голова РДА, депутати що за кілька днів до нашого приїзду створили якусь комісію і прийняли рішення спостерігати зі сторони. Люди, нам жити в цій країні, нашим дітям, дітям наших дітей… Схаменіться, що ми їм залишимо?…
Збруч пережив мого прадіда, діда, мене переживе, а діти мої, діти моїх дітей ще будуть там купатись, ловити рибу і милуватись величчю річки Збруч, а не ставками імені ТОВ Сібекс.
P.S. Дякую всім небайдужим хто долучився до даної акції. Разом ми сила!

Акція присвячена Всесвітньому Дню боротьби із греблями, який започаткований 1997 року з метою об’єднання зусиль людей всього світу в боротьбі проти гребель.

Текст та фото Андрія Павловича

Джерело: БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*