Країною шириться дитячий суїцид: 60% загиблих із благополучних родин (ВІДЕО)

Це – останні хвилини 15-нічного Анатолія. Він фільмує все – для рідних. До залізничної станції вже під’їжджає потяг. Хлопчик чекатиме його на рейках. Він дивитиметься просто в очі водію тепловоза, а той – не встигне загальмувати! Шансів вижити після зіткнення у школяра навіть не було. А поруч із тілом знайдуть його фотоапарат. З останнім жахливим відео, передає Тернопільське Інформаційне Бюро.

Хлопець був із, здавалося б, звичайної родини – мама, вітчим, рідний батько. Усі – наче любили сина. Утім, останнім часом хлопчик тікав з дому, бо зустрів кохану дівчину, а мама вважала, що він ще замалий для дорослих стосунків.

Семикласник Денис закінчив своє життя у зашморгу. Він жив зі старшим братом та сестрою. Мама – на заробітках. У те, що життєрадісна дитина ні с того, ні с сього покінчила з життям, родичі не можуть повірити. А однокласники малого зізнаються -напередодні їм у школі розповідали про так званий «собачий кайф». Тож Денис, лишившись вдома сам, став жертвою дурних забавок. Йому було лише 13.

17-річна Валерія – студентка Житомирського агротехнічного коледжу – повісилася у кімнаті гуртожитку.

Самогубця була спокійною і замкнутою, ні з ким не сварилась. От тільки з навчанням у неї не складалося. З 12-ти предметів вісім – вона не склала, а батьківського гніву боялася більше, ніж смерті.

nnovosti.info

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*