Кремлівський агент Саймон Чернявський

16 серпня 2016 року на офіційному сайті Служби безпеки України з’явилось повідомлення про те, що на Тернопільщині в ході спецоперації  СБУ було затримано бойовика терористичного угруповання «Восток» з так званої ДНР.  Затриманий  сепаратист-бойовик переховувався на теренах Західної України, замаскувавшись посадою охоронця на одному із підприємств Підволочиського району, що входить в Агрохолдинг «Мрія».

Як уже раніше повідомляв сайт ЕЛЕКТОРАТ, Олександр Ліхачов,  керівник служби охорони «Мрії», який і найняв терориста з ДНР, за часів Януковича  командував міліцейським УБОЗом Донецької області. Пізніше цей УБОЗ практично у повному складі перейшов на бік сепаратистів ДНР. Заступник Ліхачова – Всеволод  Нікрасов, до війни на Сході працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів і здала їм місто.

Журналістам достеменно відомий той факт, що станом на сьогодні керівник служби охорони агрохолдингу Олександр Ліхачов подався в біга та переховується від працівників СБУ на теренах терористичної ДНР.

Очевидно, «Мрія» використовує бойовиків та сепаратистів для своїх рейдерських захоплень підприємств на Західній Україні, як у випадку із спробою захоплення АТП у м.Хоростів, що належить ТОВ Глобал-ФІД. Такий тісний зв’язок кадрів агрохолдингу із так званою «Донецькою народною республікою» не дивує. Генеральний директор «Мрії» Саймон Чернявський є людиною Рината Ахметова, довгий час саме він очолював холдинг цього донецького олігарха «HarvEast». Тісні зв’язки із мафією Донбасу залишилися у Саймона Чернявського і по сей день.

Нагадаємо, 46-річний «подвійний» громадянин США і Великобританії Саймон Чернявський  вже майже двадцять років робить кар’єру на теренах колишнього СРСР. Після закінчення навчання в  американському коледжі Васар, Саймон Чернявський отримав ступінь бакалавра у галузі міжнародних стосунків і російської мови, яка стала необхідною умовою для успішного просування по кар’єрній драбині на території СНД. Уже з 1992-го року  Чернявський обіймав різні  бізнесово-адміністративні посади в Росії.

Не важко зрозуміти, що ще з 90-их років генеральний директор «Мрії» перебуває під контролем російських спецслужб та дотримується їхніх чітких вказівок.

У 2008-му Саймон Чернявський раптом міняє російську реєстрацію на українську і  сідає у крісло першого заступника директора компанії «РоАгро». А вже через три роки починає працювати на донецького олігарха  Рината Ахметова, який призначає Чернявського гендиректором агрохолдингу  «HarvEast».

4 лютого 2015-го року  Саймон Чернявський з’являється на Тернопільщині в якості генерального директора агрохолдингу «Мрія». Про те, чим  зараз займається очолювана ним «Мрія», мас-медіа останнім часом говорять багато: рейдерство, крадіжки техніки, фальсифікація документів  і перекачування грошей в офшори. Очевидно – це зумисний удар по економіці України та її агросектору.. А кому це зараз вигідно? Країні-агресору, в якій Саймон Червнявський ще в 90-их роках робив перші кроки у бізнесі під чітким керівництвом та за вказівками ФСБ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*