Майстри світового кінематографу в Тернополі

Спеціальна подія від Docudays UA -2018 – перший у цьогорічній програмі Мандрівного фестивалю показ фільму «Екслібрис: Нью-Йоркська публічна бібліотека» (2017).

Автор Фредерік Вайзман – без перебільшення великий Режисер, легенда світового документального кіно, володар Почесного «Оскара» та Почесного «Золотого Лева» Венеційського кінофестивалю за видатний внесок у світовий кінематограф.

Ця його стрічка про те, що Бібліотека – це не лише книжки та стіни, це також люди, котрі наповнюють творчим життям свої спільноти. Врешті-решт це простір, де доброзичлива допитливість протистоїть агресивному невігластву…

Тож запрошуємо 12 жовтня о 14-й до Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 15, другий поверх, читальна зала).

У програмі: перегляд фільму (тривалість 197 хвилин з перервою на каву). Дискусія: «Бібліотека як центр життя спільноти: мегаполісу, містечка, села – це утопія чи реальність?» Модератор – заступник директора з наукової роботи та інформатизації Галина Польова.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=89&v=0UsglJmevFM

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*