На Тернопільщині благодійники допомагають багатодітним сім’ям

Давно помітив, що коли роблю добрі речі, вмене з’являються якісь особливі відчуття, які я неможу описати словами. Якщо я мав опинитись у візку, щоб зрозуміти ці важливі факти з життя яких ніколи не помічав, то нехай…
Співпрацюючи з БФ АПОСТОЛ не один рік, сьогодні з робочою поїздкою побував в селі Городниця де передав 48 подарунків багатодітним сім’ям і тим хто потребує допомоги.
Творити добрі справи просто, якщо тебе оточують ідейні, саме такі, як Михайло Апостол який є засновником цього фонду і який повірив в мене свого часу. Завдяки БФ АПОСТОЛ, мені вдалось забезпечити одягом, взуттям, інвалідними колясками, ходунками, ліжками і т.д. не один десяток людей, які цього потребують.
Я бачив сьогодні посмішки дітей та чув слова вдячності і зрозумів, що получаю те, що віддаю. Любов!
Я пишаюсь тим, що поруч зі мною Михайло Савчук який завжди підтримує мої ідеї і не втомлюється робити добрі справи не завдяки, а в супереч. Михайло Дмитрович надав мені транспорт і людей, які мені допомогали в пересуванні. Саме завдяки організаторським здібностям заступника голови НРУ Савчука М.Д. який довкола себе організував благодійників Зоя Степанівна Перегінець Надія Буячок та Бевський Б.М. який ще й закупив дітям шоколад, сьогодні мама чотирьох дітей Гереч Олена отримала електричну швейну машинку, яка дасть можливість їй заробити гроші. Цій сім’ї, Савчук не вперше допомогає і завжди виконує обіцянки.
Я дуже щасливий, що люди про яких я написав вище, маючи можливість допомогти, зробили це і я їм сердечно вдячний. Я задоволений, що є однією ланкою цієї чудової справи, яка називається Добро людям…
P.S. Спасибі голові сільської ради Володимиру Батранчуку, який нас тепло і організовано прийняв. Відчувається рука керівника.
P.P.S. Бути добру і гарного всім настрою…

ІВАН КОСЬМИНА

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*