На Збаразькому кільці у Тернополі демонтовано шість тимчасових споруд

3 липня на проспекті Степана Бандери (біля зупинки громадського користування «Збаразьке кільце») постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках без документів, що посвідчують право користування землею, управління муніципальної поліції проведено демонтаж шести тимчасових споруд.

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування» № 437 від 30.05.2018 року.

Один із демонтованих об’єктів, зокрема автопричіп «Тернопільські солодощі», знаходиться на території КП «Тернопільелектротранс», за адресою вулиця Тролейбусна, 7. Для повернення демонтованого об’єкту власнику необхідно звернутись в КП «Міськшляхрембуд» (вул. А. Манастирського, 8), та КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» (вул. Івана Франка,16), з питання відшкодування коштів, затрачених на проведення робіт з демонтажу, перевезення та зберігання. При собі власнику мати документи, що посвідчують право власності на демонтований об’єкт.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*