«Омріяна» техніка зникла у невідомому напрямку

Неабияк зацікавила публікація наших колег з «Гусятинського інформаційного бюро»про збройний напад на автотранспортне підприємство у Хоросткові. Адже теж маємо відомості про сумнівні оборудки агрохолдингу «Мрія». Щоправда, у дещо іншому напрямку. За нашою інформацією, коли в агрохолдингу змінився менеджмент, «Мрія», на дуже сумнівних підставах, певний час користувалась територією хоростківського АТП. І саме тоді, а точніше – у серпні 2015 року, компанії «Мрія – лізинг» на відповідальне зберігання у тому ж автопідприємстві було передано 141 одиницю сільськогосподарської техніки, яка під час слідчих дій була вилучена у ТОВ «Профіт-контроль». Багато цікавих запитань є до слідчого, який прийняв саме таке рішення. Але це – інша історія…

Повернемось власне до техніки. 28 серпня 2015 року Печерський (знову він…) суд Києва наклав на техніку арешт. ТОВ «Профіт-контроль» рішення оскаржив і 29 червня 2016 року арешт було скасовано.

img076 img075_500x667

 

Але, коли законні власники прибули до хоростківського АТП, щоб оглянути і вивезти свою розарештовану техніку, то, м’яко кажучи, були шоковані… Київський слідчий, як зазначалось, передав техзасоби на відповідальне зберігання, а натомість воно виявилось безвідповідальним.

Зрештою, не будемо бавитись у делікатність – техніку просто розікрали…. На території АТП її залишилось не більше третини! Та й ту, що залишилась, менеджери «Мрії», ігноруючи рішення суду, віддавати власникам відмовились. Зрештою, і забрати її вельми проблематично. Про те, якими варварськими методами вона розкурочена – красномовно свідчать фото.

v vv vvv vvvv vvvvv

 

Обурений «Профіт-контроль» звернувся до поліції із заявою про викрадення техніки. І 1-го липня цього року правоохоронці порушили з цього приводу кримінальне провадження за ст.388 ч.1. Що ж нехай розслідують. А своє власне розслідування продовжуватимуть і наші журналісти спільно з колегами інших мас-медіа. Вже маємо чимало інтригуючого…

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*