Підприємці з Тернопільщини стажуватимуться у Німеччині

Унікальна бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною: міфи та реальність» відбулася 3 липня у Тернопільській облдержадміністрації. Відбувся захід за участі керівника програми «Fit for Partnership with Germany» в Україні, Білорусі, Молдові Гідо Райнша, керівника проектного офісу Світлани Степащенко та експерта проекту Євгена Клісенка разом з представниками департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації – партнерської платформи проекту.

За результатами бізнес-майстерні, 15 менеджерів експортно- та імпортно-орієнтованих підприємств Тернопільщини пройшли попередню співбесіду та відбір для подальшого стажування у Німеччині. Зустріч проходила у форматі активного тренінгу, де учасники – представники бізнесу Тернопільщини, мали можливість брати участь в майстер-класах та обговорили низку питань, щодо особливостей партнерства з Німеччиною, бар’єрів виходу на ринок Німеччини, а також, чого чекають німці від українських підприємців, та чого чекає вітчизняний бізнес від німецьких партнерів.

Підприємцям, які бажають розширити свою діяльність, налагодити співпрацю з Німеччиною, здобути важливий досвід та використати його для розвитку власного бізнесу слід звертатися у Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва.

«Fit for Partnership with Germany» успішно втілюється у 19 країнах світу. Нагадаємо, що у листопаді 2017 року суб’єкти господарювання області мали нагоду ознайомитися з програмою та пройти співбесіду для безкоштовного стажування у Німеччині. Успішний досвід підприємців Тернопільщини, які вже взяли участь в Програмі «Fit for Partnership with Germany» доводить її важливість як інструменту розвитку бізнесу, в напрямку налагодження партнерства та виходу на зовнішній ринок.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*