Після побиття жінка померла в Кременецькій лікарні

У Кременецькій лікарні померла жінка, яка у ніч із понеділка на вівторок, 4 жовтня зазнала травм невідомого походження. Версію щодо ДПТ у поліції відкинули, пише Кременецьке Інформаційне Бюро.

Лікарі зробили декілька операцій аби врятувати їй життя, але ушкодження були вкрай важкими – повідомляє Реальний Кременець.

Як розповів заступник начальника-начальник слідчого відділення Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області Артур Собчук уночі 54-річна мешканка хутору, що біля села Великі Бережці збиралася їхати до Хмельницького за покупками. Вона домовилася із водієм автобуса про те, що останній забере її біля магазину «Теко», де працювала потерпіла. Коли о 2.00 жінка не прийшла, водій зателефонував їй на мобільний, і коли ніхто не відповів, чоловік поїхав, не дочекавшись попутниці.

Уже вранці, близько 6 години до Кременецького ВП ГУНП надійшло повідомлення про те, що поблизу Божої гори знайдено важко травмовану жінку без свідомості.

Версію щодо ДПТ у поліції відразу відкинули, адже поряд із жінкою лежав абсолютно неушкоджений велосипед, яким вона діставалася із дому до магазину.

– Коли ми проводили огляд місця події, то помітили, що біля місця, де знайшли жінку, на дорозі є вибоїни, – повідомив Артур Собчук. – Тобто є таке припущення, що однією рукою вона тримала ліхтарик, а іншою кермо велосипеда. Ймовірно потрапила на яму на дорозі і вилетіла на обочину, внаслідок чого й отримала важкі травми. Проте це не остаточний висновок, яснішою картина стане після проведення судово-медичної експертизи. Кримінальна справа порушена і триває розслідування. Наразі розглядаємо різні версії.

Поліція цілковито не відкидає також версії із пограбуванням, адже хтось міг знати, що жінка збирається до Хмельницького і може мати при собі певну суму грошей на покупки. Проте, ці кошти вона, начебто, залишила у крамниці, звідки мала їх забрати безпосередньо перед виїздом. Правоохоронці наголошують на тому, що особисті речі телефон, ключі (враховуючи й від магазину) знаходилося при жінці, тож малоймовірно, що це був напад з метою пограбування.

Джерело: Пульс Кременця

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*