Послугу «Шлюб за добу» планують поширити на райони Тернопільщини

У містах обласного значення Тернопільської області та у районних центрах незабаром може з’явитися можливість зареєструвати шлюб протягом 24 годин. Відпрацювати механізм поширення цієї інновації доручив голова ОДА Степан Барна, про це пише Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«Разом із тим, що послуга є зручною і користується попитом у населення, вона є вигідною і для бюджету. Адже майже 50% коштів залишається в місцевій скарбниці. Тобто маємо можливість унікального поєднання: сучасно, зручно, корисно. Тому, вважаю, що територію надання послуги «Шлюб за добу» треба розширювати», – зазначив Степан Барна.

Особливістю і перевагою послуги є те, що укласти шлюб можна незалежно від місця реєстрації. Першочергово ініціатива була запроваджена як така, що була розрахована на військовослужбовців, які не мають можливості чекати місяць, аби зареєструвати шлюб, але «Шлюб за добу» швидко знайшов прихильників і серед інших цільових аудиторій.

Наразі церемонія «Шлюб за добу» проводиться в Українському домі «Перемога» (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 27. Контактний номер телефон (096) 789-04-36). Послуга надається з 20 лютого 2017 року, нею скористалися уже 15 пар. Вартість від 1 тис 767 грн. 85 коп. – у будні дні, до 2 тис грн. 85 коп. – у вихідні та святкові.

Джерело: Тернопіль Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*