Протягом року на Тернопільщині створено понад 5 тис робочих місць (ВІДЕО)

Одним із пріоритетних питань в роботі адміністрації Тернопільської області протягом двох останніх років є створення передумов, щоб зростала зайнятість населення. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна постійно звертає на це увагу і керівників районів області.

 

«Ми маємо створити такі умови на Тернопільщині, щоб люди хотіли тут залишатися і не їхати на заробітки на чужину. Щоб тут, у нас, можна було спокійно і комфортно вести бізнес – при чому, як підприємцям-одноосібникам, так і великим компаніям», – наголосив очільник краю.

 

Під час виїзного засідання колегії ОДА Степан Барна повідомив, що впродовж 10 місяців цього року в Тернопільській області зареєстровано понад 3 тисячі суб’єктів господарювання, в результаті створено близько 5,5 тис робочих місць.

 

«Сьогодні робота кожного голови адміністрації і голови громади має оцінюватися з позиції створення робочих місць. При цьому має відбуватися легалізація робочих місць – адже з підвищенням мінімальної зарплати, яке ми очікуємо з січня місяця – це дасть змогу додатково наповнювати місцеві бюджети, особливо в громадах», – зазначив Степан Барна.

 

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*