Проводяться дорожні роботи у селах Теребовлянської громади

Місто Теребовля – центр об’єднаної територіальної громади та безперечно – головний наповнювач спільного бюджету ОТГ. Сюди приїжджають туристи, тут навчаються, працюють або відпочивають жителі усіх 25 сіл, приєднаних до міста. В той же час у кожному селі громади  відбуваються зміни для подальшого розвитку: культурні події, ремонтні роботи, благоустрій тощо. Зокрема цьогоріч вдалося виділити кошти та відремонтувати частково місцеві сільські дороги: частину під’їзду до Підгірянського монастиря, а також, окремі ділянки дорожнього покриття – вулиця Малівська (с.Застіноче), вулиця Джерельна (с.Острівець), вулиця Миру у с.Мшанець .

Також громада уклала договір та виділила кошти на ремонт доріг обласного значення, які пролягають між селами ОТГ. Таким чином було здійснено поточний ремонт частини автомобільної дороги с.Семенів – с.Могильниця протяжністю орієнтовно 3 км  та частини дороги у с. Боричівка протяжністю орієнтовно 2 км.

Як зазначає міський голова Сергій Поперечний: «Незважаючи на великі об’єми доріг, які ще потребують ремонтів, ми задоволені тим, що вже вдалося зробити. Адже далеко не кожна громада має таку можливість. Якщо сприятиме погода – плануємо ще кілька дорожніх ремонтів до завершення сезону».

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*