Сергію Притулі розбили голову і травмували око

За плечима 33-річного Сергія Притули – участь в КВН і українському «Comedy Club», а також в проектах Нового каналу – ранковому шоу «Підйом», скетч-шоу «Файна Юкрайна» (був в цьому проекті не тільки актором, але також – автором і співпродюсером), «КабріоЛіто», «Співай, якщо зможеш», пост-шоу «Пристрасті по ревізору», «Педан-Притула шоу». Зараз Сергія можна бачити в рейтинговому «Хто зверху?», передає ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Корупція.Стар

Навряд чи хлопчина з тернопільського містечка Збараж припускав, що стане одним з найбільш топових українських телеведучих. Однак це сталося. Хоч по шляху «у телевізор» ким тільки йому не довелося побувати.

Сергій Притула прокоментував інцидент в Англії:

“Що ж до кулаків, то це – останній аргумент у суперечці. По молодості бився часто, але після того, як у Лондоні в бійці мені розбили голову і травмували око (я провалявся чотири місяці в госпіталях, а потім пережив п’ять операцій в київському центрі мікрохірургії ока), став більш розважливо підходити до вирішення конфліктів (посміхається). Зараз маханням кулаками практично не зловживаю. Старший брат забороняє! Василь – адвокат, так що знає, що радить …”

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*