Спецустанови Тернопільщини шиють форму для Збройних сил України

Спецодяг для комунальних та медичних установ, організацій житлово-комунального господарства, а також форму для Збройних сил України шиють у виправних закладах, розташованих на території Тернопільської області. Окрім цього, тут виготовляють ще й речі для облаштування благоустрію — дитячі майданчики, металеві сітки, бруківку, повідомляє ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна переконаний, якщо кожна громада зверне увагу на можливості подібних спецустанов, у подальшому це дасть непоганий результат.

«Збаразька та Копичинецька виправні колонії, а також спецустанова у Чорткові є достатньо масштабними стосовно розвитку своїх можливостей. Наше завдання — забезпечити ці підприємства достатнім обємом роботи. До того ж людина, яка тимчасово має певні обмеження у житті, як ніколи потребує самореалізації. Тому ми повинні максимально інтегрувати цих людей у суспільне життя, — зазначив очільник області. — Є ще один важливий момент — ми можемо домовлятися тут про співпрацю на певних умовах, прийнятних для органів місцевого самоврядування, державної влади та спецустанов по виконанню певних замовлень. Ми маємо хороший приклад, коли саме у подібних установах шиють форму для Збройних сил України та спецпідрозділів, що дислокуються на території Тернопільської області».

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*