Степан Барна: Основний акцент при будівництві доріг – це якість і контроль за нею

Маючи додаткові кошти для будівництва доріг в області, отримуємо також додаткове навантаження. Саме тому перед підрядниками нині перш за все ставлять завдання робити дороги, які відповідають сучасним європейським стандартам і з гарантією щонайменше 5 років.

Повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

При виникненні ж дефектів підприємство, яке займалося будівництвом доріг, усуватиме їх самостійно. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна в програмі «Акценти тижня», що виходить на телеканалі «ТТБ» щочетверга.

Відповідно для цього, за словами Степана Барни, потрібні підприємства, які спроможні таку роботу виконувати. На сьогоднішній ж день Тернопільщина відкрита для залучення підприємств та готова до співпраці.

«Наше завдання створити конкурентні умови між компаніями, які будуть конкурувати перш за все на рівні якості й ціни будівництва доріг в області. Водночас, цього року ми плануємо щонайменше половини субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад спрямувати на ремонт і будівництво місцевих доріг. Спрямовуємо кошти також з перевиконання митного збору. Саме тому для нас принциповими є якість будівництва доріг і контроль за нею. Тому вкотре запрошую громадськість долучатися до цього процесу. І головна позиція: дороги є не там, де їх будують, а де їх бережуть. Тому функціонування вагових комплексів на території області та діяльність контролюючих органів на Тернопільщині є невід’ємною складовою», – акцентував Степан Барна.

Джерело:  Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

У столиці заочно судять Януковича, а у Борщові – селян

Агрохолдинг “Мрія” злякався суду

Під час візиту Прем’єра до Тернополя громадськість та селяни поскаржились на рейдерські дії агрохолдингу “Мрія” та бездіяльність правоохоронних органів

Агрохолдинг «Мрія» займається відвертим криміналом

Гриць Драпак висміяв недолугу «Мрію»

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*