Степан Барна поставив перед собою нову мету

Визначена стратегія діяльності служби автомобільних доріг, облавтодору та інших структурних підрозділів органів державної влади, які покликані забезпечувати нормальне функціонування доріг в області. Про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час виїзної наради з питань утримання автомобільних доріг загального користування області, що відбулася на території філії «Деренівський асфальтобетонний завод» дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор», про це повідомляє Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
У рамках робочої поїздки у Теребовлянський район очільник області ознайомився з виробничою потужністю вказаного державного підприємства. Слід зазначити, у порівнянні з минулими роками випуск продукції  збільшився у два-три рази, наголошує директор вказаного заводу  також керівник філії ДП «Тернопільський облавтодор» «Великоберезовицька ДЕД» Роман Бліщ. Щодня дане підприємство виготовляє орієнтовно 300 тонн асфальту. Завод функціонує з 1995 року, цьогоріч тут відбувся поточний ремонт.
«Останніх два роки нашу діяльність суттєво підтримує місцева та обласна влада, а також облавтодор. Успішній роботі також сприяє й співпраця з територіальними громадами. На їхнє замовлення ми виконуємо роботи з облаштування доріг, вулиць тощо», — зазначає Роман Бліщ.
Зважаючи на несприятливі температурні режими, взимку асфальтобетонний  завод призупиняє свою роботу. Та цьогоріч він відновив функціонування вже у кінці лютого й протягом трьох днів виготовив практично 1000 тонн асфальту. Така інтенсивність виробництва, безумовно, сприятиме забезпеченню потреб у матеріалах, необхідних на ремонт доріг Тернопільщини.
«Першочергово ми поставили собі за мету вже до 1 квітня ліквідувати ямковість на магістральних дорогах області. З іншої сторони — максимально долучити учнівську молодь та громаду краю до впорядкування територій вздовж доріг», — зазначає Степан Барна.
Також під час вищевказної наради були визначені пріоритетні напрямки у питанні будівництва магістральних доріг. Сьогодні у загальному фонді на будівництво траси Тернопіль-Львів закладено майже 140 мільйонів гривень. Будівництво цієї дороги планують розпочати вже з наступного тижня. Аналогічні роботи відбудуться й у напрямку Тернопіль-Дубно, на що передбачено 168 мільйонів гривень. Реконструкція даної дороги розпочнеться у березні й завершиться орієнтовно у травні, підкреслює очільник області.
«У той же час перед нами стоїть завдання виробити спільну позицію щодо можливості передачі майже 70% дорожнього фонду області у розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації у зв’язку із прийняттям закону України Про дорожній фонд, що вступить у дію з 1 січня 2018 року. Ми маємо створити систему комунальних підприємств, що здійснюватимуть будівництво та обслуговування доріг області. Важливо долучити до процесу будівництва доріг не тільки якісних підрядників, а й відповідні технічні служби, що здійснюватимуть нагляд за якістю надання будівельних послуг. Крім того, необхідно долучити до цього процесу громадські організації, які готові якісно контролювати процес будівництва доріг в області», — наголошує Степан Барна.

Джерело: Тернопіль Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*