Степан Барна: Центри безпеки повинні функціонувати у всіх без винятку громадах області

У селі Шляхтинці, що належить до Байковецької об’єднаної територіальної громади Тернопільського району, відбулося відкриття пожежної станції. Відтак для жителів цієї громади послуги з пожежної безпеки стали ще ближчими й доступнішими.

Повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

Участь у відкритті центру пожежної безпеки, а також у врученні пожежного автомобіля взяли голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, голова Тернопільської РДА Олександр Похилий, начальник управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей, голова Байковецької ОТГ Анатолій Кулик, а також духовенство.

Як зазначив під час вітального слова голова Тернопільської ОДА Степан Барна, крім системи управління, важливо, щоб у всіх громадах без винятку функціонували й центри безпеки. Власне, створення таких центрів є одним із основних завдань в умовах децентралізації. Так, на Тернопільщині вже функціонують більше 20 добровільних пожежних команд, працюють і продовжують створюватися поліцейські станції.

«Ці кроки є правильними, адже органам місцевого самоврядування в територіальних громадах ми маємо частково передавати повноваження і в питаннях забезпечення пожежної безпеки також. Сьогодні ми у с. Шляхтинці тому, що на початку року згідно Урядової програми отримали чотири потужних сучасних транспортних засоби пожежогасіння, які передаємо у громади області. Це дасть сьогодні можливість зробити ваше життя безпечним, а нашу спільну роботу успішною», – підкреслив Степан Барна.

Водночас, за його словами, дивлячись на Байковецьку громаду, можна говорити про приклад успішної децентралізації.

«Мені приємно констатувати, що ці кроки, які ви робите в напрямку децентралізації сьогодні дають можливість ремонтувати дороги, проводити освітлення, впроваджувати  заходи з енергоефективності, облаштовувати амбулаторію. Дуже важливо, щоб тепер наша робота відбувалася з усвідомленням того, що єдиний, хто може визначити долю розвитку свого села і громади – це житель цієї громади. У свою чергу як обласна державна адміністрація, так і обласна рада зроблять усе для того, щоб цей процес максимально підтримати», – наголосив Степан Барна.

Джерело:  Тернопіль Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*