Степан Барна: У минулому році у медичну сферу вкладено понад 100 млн грн

Більше 120 млн. грн. вкладено у сферу охорони здоров`я впродовж 2016 року.  Про це заявив голова обласної державної адміністрації Степан Барна під час засідання колегії управління охорони здоров`я облдержадміністрації 28 лютого, про це повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланям на Тернопільську ОДА.
«За ці кошти проведено заходи з енергозбереження, покращено умови перебування пацієнтів у медичних закладах, придбано обладнання тощо. Близько 100 млн. вкладено у ремонт і реконструкцію закладів охорони здоров`я різного рівня. Крім того, на видатки галузі ми спрямували близько 20 млн. з субвенції на соціально-економічний розвиток. Також на 70 млн. грн. закуплено сучасне медичне обладнання, яке дозволяє суттєво покращити якість надання медичних послуг для жителів області», – наголосив голова ОДА.
За його словами, у 2017 році 15 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку планують спрямувати на заходи по енергозбереженню у медичних закладах. Також на  25 млн. грн. з  субвенції на соціально-економічний розвиток планують закупити сучасне обладнання.

Джерело:  Тернопіль Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*