Степан Барна відвідав Залозецьку об`єднану територіальну громаду

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна 7 березня побував з робочим візитом у Залозецькій об`єднаній територіальній громаді. Степан Барна відвідав дитячий садок «Калина», де триває капітальний ремонт. Як розповіла завідувач закладу Ольга Древняк, садочок відвідують 76 вихованців з смт. Залізці та сіл Гаї-за-Рудою, Мшанець, Бліх, про це пише Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
«Приміщення дитячого садка розраховане на 160 осіб, введене в експлуатацію в 1992 році. Загальна площа наразі використовується для трьох діючих груп, однак капітальний ремонт дозволить відкрити чотири групи», – зазначила Ольга Древняк.
За її словами, загальна сума освоєних коштів по об’єкту становить 1200090 тис. гривень, окрім того, Залозецькою селищною радою надано 34955 гривень на  співфінансування робіт.
Також Степан Барна відвідав Залозецьке МПД ДП «Укрспирт». З березня 2016 року по даний  час завод не працює. Протягом 2014 і 2015 років спиртзавод  виробничої діяльності не здійснював. В лютому – березні 2016 року частково відновив роботу – виробив 93,4 тис. декалітрів спирту на суму 8,3 млн гривень.
«Відновлення роботи підприємства дозволить відновити  повноцінну роботу 122  працівників;  збільшити надходження до державного та місцевого бюджетів та вирішити проблему збуту сільськогосподарської продукції місцевих товаровиробників. Крім того, ці кошти йшли б на розвиток Залозецької громади», – констатував Степан Барна.
Очільник краю впевнений, що громада має великі перспективи.
«Бюджет Залозецької селищної ради складав 2 млн., бюджет громади – 27 млн. грн. Зараз – все в руках громади. Крім того, це ресурс, який допоможе реалізувати чимало проектів у кожному селі, щоб люди на місцях відчули зміни», – констатував Степан Барна.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*