Тернопільщина 100% справилася з призовом на строкову службу

Тернопільська області у повній мірі виконала задання із весняним призовом на строкову службу до Збройних Сил України. Виконання цього державного завдання вдалося досягти завдяки спільній роботі голів районних державних адміністрацій, сільських, селищних та міських голів.

Найкращі показники з перевиконанням плану у п’ятьох районах Тернопільщини: Підволочиський – 125%, Зборівський – 123,8%, Козівський – 117,6%, Монастириський – 115,4%  та Чортківський – 114,3%.

На жаль, значне недопрацювання у цій сфері у м.Тернопіль, також відстав від плану Підгаєцький район – 81.8%. Сподіваємося, що на наступному етапі – під час осінньої призовної кампанії, у цих населених пунктах будуть працювати на належному рівні.

Нагадаємо, призову на строкову службу до Збройних Сил України підлягають чоловіки від 20 до 27 років. Водночас законодавство передбачає ряд умов, які дають відстрочку. 18-19 річні юнаки, котрі отримують повістки зобов’язані з’явитися до військкомату виключно для проходження комісії.

Цьогорічний весняний призов тривав з 5 квітня по 30 червня. Згідно із воєнною доктриною України, строковикам заборонено брати участь у бойових діях.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*