Тернопільщина позбулась власного “Буковелю”

Популізм завжди був на озброєнні в українських політиків. Проте іноді чиновники та представники влади надто заграються у цю захопливу гру. В кінцевому результаті «найбільш справедливі поборники» корупції виявляються власниками дорогущих квартир, а «справжні патріоти» – VIP-клієнтами «СберБанку Росії». В таку ж гру загралась тернопільська представниця «Громадянської Позиції», депутат обласної ради,  Лариса Римар, повідомляє сайт Тернопільське Інформаційне Бюро

У 2011 році  саме ця чиновниця, будучи  директором комунального підприємства «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр»,  обіцяла перетворити малесеньке непримітне село Устечко Заліщицького району на «другий Буковель» (дослівно):

«Найближчим часом тут планується створити перший туристично-розважальний діловий центр з усією відповідною інфраструктурою для туристів. При ньому ж буде відкрито прес-центр, міні-готель і пункт прокату водного спорядження. »

Проте за вікном уже осінь 2016 року, а про Устечко країна так і не дізналась. Більше того, виділені на цей проект мільйони гривень «розчинилися»  безслідно. А як інакше можна пояснити занедбаний аварійний стан будівель, які ще кілька років тому мали б приймати тисячі туристів? Туристично-відпочинковий центр  Устечка більше нагадує ще одну туристичну мекку –  Прип’ять, аніж «Буковель».

Цікаво, коли ж чиновники та політики почнуть відповідати за сказане та виконувати обіцянки? Хочеться вірити, усі причетні до справи так і не реалізованого туристичного центру в селі Устечко понесуть відповідальність та відзвітують, куди безслідно «випарувались» сотні тисяч виділених гривень.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*