Торгівельна інфраструктура Тернополя розширюється

Плюс  ще  один  «Продлюкс»

Знана  у Тернополі  фірма – ТОВ «Продлюкс  плюс» – продовжує  розширювати  свою торгівельну  мережу, яка  протягом  десятиліть   набула  популярності  серед  покупців у різних мікрорайонах обласного центру. Без  сумніву, найвідоміший у місті   магазин  мережі – це «Універсам» на вулиці Злуки, а також – супермаркети «Продлюкс», які  давно і  успішно  обслуговують  відвідувачів на вулицях Коновальця,4(Канада)  і 15 квітня 37А ( народна назва «болгарський магазин»), повідомляє сайт Тернопільське Інформаційне Бюро

ssn8naj4geyДнями  «Продлюкс  плюс» відкрив, а відтак – доплюсував  до своєї  мережі  ще один супермаркет  у мікрорайоні Дружба, за адресою Лучаківського 3В. Знайти  новий магазин «Продлюкс» дуже просто – він розташувався у приміщенні колишнього супермаркету «Київ».

Не варто перераховувати  широкий асортимент  продовольчих  і  промислово-побутових товарів  «Продлюксу» на  Дружбі. Він, цей асортимент, і справді  вельми  насичений і  різноманітний. Краще сказати головне для покупців: у новому  супермаркеті – приємні ціни. І ті тернополяни, які вже встигли побувати у щойновідкритому  магазині, переконались у цьому зекономленими грошима. І загалом – тут  успадковані усі кращі, випробувані часом,  традиції  вже   існуючої мережі: акційне «пом»якшення» цін, система дисконтних карток і традиційні заохочення для постійних покупців.

Коли на  Лучаківського  припинив роботу  супермаркет «Київ»,  у  мешканців сусідніх вулиць Бережанської, Макаренка, Громницького та бульвару Просвіти – виникли  певні незручності. Але зараз на цьому місці  відкрився «Продлюкс» і місцеві жителі  переконались, що назва нового супермаркету  правдиво  говорить сама  за  себе: і  продукти, і ціни на них – люкс!

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*