У Бережанах перевіряють навчальні заклади

23 березня 2017 року з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, покращення показників здоров’я дітей, якісного та безпечного харчування в міських загальноосвітніх школах проведено чергове моніторингове обстеження навчальних закладів, про це пише сайт БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посилданням на Бережанчьку міську раду.
Вперше у моніторингу взяли участь голови батьківських комітетів міських загальноосвітніх шкіл, а також заступник міського голови Адамович П.П., інспектор шкіл, провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту міської ради Юськів У.Я., інспектор з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту міської ради Голова С.П., в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Бережанському районі Гудзиляк А.М., начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Бережанському районі Бойко М.С.

Рекомендовано обладнати додаткові умивальники у приміщенні шкільних їдалень, електросушки для рук, регулярно забезпечувати наявність засобів особистої гігієни.
Відділом освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради буде розроблено графік щотижневого моніторингу якості гарячого харчування, у якому обов’язково братимуть участь представники батьківських комітетів міських шкіл.
Зі скаргами та пропозиціями щодо якості харчування просимо звертатися за телефонами: 2-14-46 (Бережанська міська рада), 2-12-87 (Управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Бережанському районі).

Джерело: БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*