У Тернополі орудують інтернет шахраї

І знову потерпіла від довіри невідомим чергова мешканка обласного центру. 56-річна тернополянка сама допомогла перевести понад вісім тисяч гривень шахраям, про це пише Тернопіль Сьогодні з посиланням на поліцію Тернополя.

Потерпіла повірила у дзвінок від працівника банку та його байку про спробу зняти кошти з її рахунку.  За умілими підказками афериста жінка сама того не відаючи перевела гроші на чужий рахунок.  Про втрату грошей її проінформувало смс-повідомлення – 8100 гривень зникли з картки. Жертва шахрайства кинулася телефонувати в поліцію.

Вберегти кошти можна, варто лише перестати вірити незнайомим людям та телефонним дзвінкам. Щодо шахрайств з катками, тут правило одне – банківські працівники не телефонують до клієнтів аби здійснити будь-які телефонні операції по телефону. В крайньому випадку у разі підозрілої активності вас можуть попрости самостійно заблокувати картку, та прийти до відділення банку для подальших дій. Тому ні в якому разі не змінюйте в телефонному режим паролі, чи ще гірше, не йдіть до найближчого терміналу аби допомогти перевести чи отримати готівку.

Джерело: Тернопіль Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*