Учасники проекту «Змінимо країну разом» з Луганщини вражені доброзичливістю галичан (ВІДЕО)

У серпні нинішнього року за ініціативи міністерства освіти та науки України було започатковано проект обміну «Змінимо країну разом». Мета його – ділитися розробками в освітній, науковій та культурній сферах. Водночас проект дає можливість пізнати ментальні особливості українців різних регіонів та розвіяти стереотипи сприйняття один одного.

В рамках його реалізації 25 вчителів з Луганщини приїхали на Тернопільщину, аби обмінятися своїми методичними розробками, досвідом у викладацькій та виховній справі. Так само і 25 освітян нашого краю вирушили на Східну Україну, передає Тернопільське Інформаційне Бюро.

Світлана Яресько є вчителем англійської мови ЗОШ №21, м. Попасна, в Тернопільській області перебуває вже кілька днів, з собою привезла відео-уроки, якими має намір поділитися з тернопільськими вчителями. Окрім професійної складової, вражена туристичними особливостями краю, доброзичливістю та відкритістю галичан. «Цей проект важливий тим, що ми, жителі Східної та Західної України, маємо можливість пізнати також і людські якості один одного. Разом ми будемо відбудовувати державу, надолужувати втрачене, будемо вчитися любити і поважати свій край, щоб не було зрад», – каже Світлана Яресько.

Вчителька з Луганщини в рамках проекту перебуватиме у Борщівському районі, Тернопільської області. Вже встигла оглянути наші туристичні принади – про кришталеві печери, запевняє, розповість колезі – вчителю географії, враження підкріпить туристичним довідником, який привезе із собою в Попасну.

ВІДЕО: http://www.ex.ua/540535127403.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*