В Тернополі провели чемпіонат області з плавання – ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

В Тернополі провели чемпіонат області з плавання

Чемпіонат Тернопільської області з плавання серед юнаків та дівчат впродовж двох днів тривав у басейні КЗ ТМР «КДЮСШ №1». Змагання проходили під загальним керівництвом управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА. Чемпіонат проводився серед юнаків та дівчат у наступних вікових категоріях: 2003-2004 р.н., 2005-206 р.н., 2007 р.н. і молодших, при цьому кожен учасник стартував у трьох номерах програми та естафеті, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

Учасники змагались на наступних дистанціях: 50 м вільний стиль; 50 м брас; 50 м батерфляй; 50 м на спині; 100 м комплексне плавання (2007 р.н. і молодші); 200 м комплексне плавання (2003-2004 та 2005-2006 р.н.), 100 м вільний стиль; 100 м брас; 100 м батерфляй; 100 м на спині; комбінована змішана естафета 4х50 м (2003-2004 р.н. по два учасника кожної вікової групи); комбінована змішана естафета 4х50 м (2005-2006 р.н. по два учасника кожної вікової групи); комбінована змішана естафета 4х50 м. 2007 р.н. і молодші.

У чемпіонаті взяли участь команди з міст: Тернополя (2 команди – КДЮСШ №1, КДЮСШ №2), Луцька, Києва (2 команди), Хмельницького та Трускавця, загалом 195 учасників.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур та директор КДЮСШ №1 м. Тернополя Катерина Барабаш. Також на церемонії відкриття був присутній заступник начальника управління фізичної культури та спорту, начальник відділу навчально-спортивної роботи Тернопільської ОДА Віталій Тріль.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Капітани команд отримали солодкі подарунки від батьківського комітету відділення плавання КДЮСШ №1. Серед наймолодших учасників (2007 р.н. і мол.) з Тернополя переможцями та призерами стали Івасів Анжеліка, Лизень Лука, Твардовська Тетяна, Дубіль Вероніка, Власенко Іван, Будзівула Надія, Зінкевич Артем, Староушник Віталій, Хруник Ангеліна, Душак Віталіна – представники команди КДЮСШ №1 та Банасевич Адріана, Кузменюк Денис, Шило Данило, Романів Дарина, Напора Остап з команди КДЮСШ №2.

У середній віковій катергорії (2005-2006 р.н.) переможцями та призерами змагань стали вихованці КДЮСШ №1 Сивак Валерія, Бедик Анастасія, Строгуш Олександр, Гусак Владислав, Миндзарук Владислав, Деревецький Олег, Табачинський Віктор, Протоковська Діана, Убакуменко Валерія, Мороз Віталія та Чорнописький Станіслав, а також Кирилюк Катерина, Іващук Руслан та Вацик Юлія – вихованці КДЮСШ №2.

Серед найстаршої вікової категорії(2003-2004 р.н.) переможцями та призерами стали Лисобей Сергій, Мочула Марта, Фічак Аліна, Олендер Дарина, Поточняк Максим та Салег Абдурахман з команди КДЮСШ №1 м. Тернополя та Кучеренко Тетяна, Кучеренко Олександр, Андрушків Віктор, Похнаховська Марія, Прокопович Світлана, Льотковський Максим та Султанов Ілля – вихованці Тернопільської КДЮСШ №2.

У командних естафетах команди КДЮСШ №1 здобули перемогу у наймолодшій віковій категорії та двічі піднімалися на 2 місце п’єдесталу у середній та старшій вікових категоріях, команди КДЮСШ №2 вибороли срібні нагороди у наймолодшій віковій категорії.

Джерело: Тернопіль Сьогодні

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*