Відбулася зустріч голови Тернопільської ОДА з представниками україно-сербської ділової палати – ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Відбулася зустріч голови Тернопільської ОДА з представниками україно-сербської ділової палати

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся з представниками україно-сербської ділової палати, двосторонній Меморандум про співпрацю з якою було підписано в рамках Форуму «Тернопільщина Invest-2017», про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
Під час зустрічі голова ОДА запропонував сербській стороні окреслити більш вузькі галузі, які для них є найбільш цікавими для подальшої співпраці, з метою організації в найближчому часі додаткової зустрічі з підприємцями Тернопільщини.
«Ми дуже зацікавлені, щоб підписання Меморандуму не обмежувалося тільки намірами, а отримало свою реалізацію у конкретних проектах. З боку обласної адміністрації та обласної ради готові максимально сприяти у розширенні ділових контактів підприємців нашого краю з колегами із Сербії. Адже розуміємо, що обмін успішним досвідом посилюватиме економічну спроможність всієї області», – зазначив Степан Барна.
Як зазначив голова українсько-сербської ділової палати Мирослав Гочак, Західна Україна та Південна частина Сербії географічно дуже близькі, тому цим регіонам буде не складно налагодити тісну співпрацю. Зокрема, найбільш цікавими можуть бути візити обміну представників бізнес-середовища, організація прес-турів туристичного напрямку та інформаційно-комунікативна робота щодо подолання стереотипів – Сербії про Україну та України про Сербію.
Представники делегації залишили позитивні відгуки про Форум «Тернопільщина Invest-2017», зазначивши, що такі заходи важливі для комунікації підприємців обох країн, а сприяння місцевої адміністрації в цьому є вагомим підґрунтям.
Вже сьогодні представники делегації ознайомляться з виробничими потужностями Лановецького підприємства «Захід Агроінвест», яке спеціалізується на виробництві олії. В майбутньому Тернопільщиною буде вивчатися сербський досвід з переробки відпрацьованої олії на дизпаливо. «Цей аспект є важливим з огляду на те, що екологічна свідомість є вагомою умовою для вступу у Євросоюз», – зазначив Бранислав Богоєвич, директор компанії Esotron та член ради директорів USCB`s Board of Directors.
Участь у зустрічі також взяли: із сербської сторони – Бранко Станкович, який свого часу був виконавчим директором найбільшого Холдингу країни, а нині є членом Керівної ради україно-сербської ділової палати; з української – голова обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови-керівник апарату ОДА Ігор Вонс, начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Віталій Сікіринський, начальник відділу туризму Назар Яворський.

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*