З чергового засідання виконавчого комітету

Відповідно до частини 2 статті 14, статті 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, керуючись п. 1 ч. “а” ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчим комітетом міської ради затверджено ряд тарифів на здійснення послуг населенню комунальним підприємством “Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” згідно з поданою калькуляцією, а саме:

Повідомляє сайт ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІНЕ БЮРО.

тариф на одноразове вивезення рідких нечистот для населення та організацій:

у літній період вартість одноразової послуги складатиме 257 грн. 41 коп. з ПДВ за 4 куб. м рідких нечистот;

у зимовий період — 262 грн. 23 коп. з ПДВ за 4 куб. м рідких нечистот. 

Тариф на опломбування та розпломбування водомірних лічильників для населення:

вартість опломбування водомірного лічильника складатиме 45 грн. 28 коп. з ПДВ;

вартість розпломбування лічильника — 21 грн. 70 коп. з ПДВ.

Тариф на послуги гідродинамічної машини:

промивка одного погонного метра каналізаційної мережі спеціалізованою гідродинамічною установкою складатиме 82 грн. 63 коп. з ПДВ.

Впродовж засідання, яке провів міський голова Володимир Шматько заслухано інформацію начальника відділу економічного розвитку та комунальної власності Наталії Олійник про дотримання Правил торгівлі на ринках та в торговельних закладах м. Чорткова.

Зокрема, зазначалось, що в місті функціонує 361 об’єкт торгівлі, з них 56 об’єктів, що здійснюють торгівлю продовольчими товарами, 285 — не продовольчими товарами, 33 заклади ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани) та міський комунальний ринок, де здійснюють діяльність 181 фізичних осіб підприємців.

За останній період вдалося досягти позитивних змін у питаннях формування широкого асортименту товарів на споживчому ринку та підвищення культури торговельного обслуговування населення.

Згідно з розпорядженням міського голови утворено міську міжвідомчу робочу групу з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. З початку року цією робочою групою проведено 6 засідань з питань легалізації та підвищення рівня оплати праці, 40 співбесід з керівниками суб’єктів господарської діяльності, здійснено 134 виїзні обстеження суб’єктів господарської діяльності. У ході перевірки виявлено 12 осіб, які зайняті без оформлення трудових відносин. В результаті проведеної роботи 11 осіб уклали трудові договори, 1 особа розпочала свою діяльність як фізична особа підприємець (повідомлення органів ДВС); на 3 суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність в торговельних закладах складено 3 протоколи за ст. 152 КупАП (порушення державних стандартів і правил у сфері благоустрою на території населених пунктів) на суму 2550 грн. (оплачено 1700 грн.).

Відділом економічного розвитку та комунальної власності спільно з муніципальною поліцією постійно ведеться контроль за здійсненням тимчасової торгівлі на території міста.

Протягом 2017 року за здійснення тимчасової торгівлі до міського бюджету надійшли кошти в сумі 44 978,33 грн.
Всього членами виконкому розглянуто близько 40 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення, деякі з них направлено на доопрацювання.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*