З обласного бюджету виділять 10 млн грн на підтримку учасників АТО — Степан Барна

У рамках програми «Турбота» з обласного бюджету в період з 2017 по 2020 роки виділять понад 10 млн грн на підтримку учасників антитерористичної операції та бойових дій. Про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
«Наше завдання — щоб кожен доброволець, захисник нашої держави, був максимально забезпечений вирішенням питань соціального захисту й медичного забезпечення. Ми повинні кожному надати можливість отримати земельну ділянку, а також оздоровлення у санаторних закладах Тернопільської області», — наголосив очільник області.
За словами Степана Барни, 68 військовослужбовців-добровольців у Тернопільській області вже отримали відповідний статус учасника бойових дій.
«Хлопці, які у лютому-березні 2014 року першими стали на захист територіальної цілісності України — всі вони добровольці. І саме з добровольців почала формуватися українська армія. Перші добровольці віддали своє життя, захищаючи рідну країну. Відновлену 44-ту артилерійську бригаду сьогодні також формують добровольці», — підсумував Степан Барна.

Джерело: Тернопіль Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*