За все відповість голова

Маємо намір почути і оприлюднити відповіді керівників-високопосадовців на актуальні запитання, які нині цікавлять і редакцію, і наших читачів.

Відтак, Перша Медійна Група, започатковує інтернет-відео проект «Голова відповідає»,а сайт “Тернопільське Інформаційне Бюро” долучається до нього.

Назва проекту говорить сама за себе – на запитання наших журналістів, у відеоформаті, насамперед відповідатимуть керівники, у назві посад яких – є слово «голова». Наприклад: голова ради, міський голова, голова адміністрації, правління, спілки, президії, об’єднання і таке інше… Хоча, враховуючи, що термін «голова» має набагато ширше значення, також обов’язково запрошуватимемо до студії і інших посадовців, які, хоча й не «головують», але реально керують у кріслах директорів і начальників різних важливих установ та організацій. А першим учасником проекту невдовзі стане голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. Готові поставити йому не лише редакційні, а й читацькі запитання, надсилати які просимо на адресу – fmg.in.ua@gmail.com

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*