Злодії обкрадають автівки на Тернопільщині – ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Злодії обкрадають автівки на Тернопільщині

250 євро та тисячу гривень втратив на початку тижня житель Кременця. У чоловіка в ніч з десятого на одинадцяте липня невідомі, пошкодивши заднє бокове вікно, проникли в салон автомобіля “VOLKSWAGEN PASSAT” та викрали гроші. Транспорт, кажуть правоохоронці, потерпілий залишив, як завжди, в дворі будинку без нагляду, пише КРЕМЕНЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Досьє 102.

Десять хвилин знадобилося крадіям, аби обікрасти жителя села Ігровиця Тернопільського району. Одинадцятого липня чоловік став жертвою злодіїв. За словами потерпілого, він відійшов від автомобіля “ТАВРІЯ” лише на кілька хвилин. Транспорт не зачиняв, бо знаходився неподалік. Коли повернувся, то помітив, що з салону щезла барсетка в якій було 12 тисяч гривень, паспорт громадянина України та посвідчення водія. За допомогою потерпілий звернувся до правоохоронців.

Як не стати жертвою злодіїв вже неодноразово розповідали поліцейські. Потрібно лише дотримуватися кількох правил:

– не залишайте в автомобілі, особливо на ніч, цінні речі, документи (посвідчення водія, техпаспорт);

– замикайте машину, навіть якщо залишаєте її ненадовго;

– звертайте увагу на людей, які приглядаються чи цікавляться вашим автомобілем;

– обладнайте авто сигналізацією та вмикайте її кожного разу, коли виходите з автомобіля;

– якщо з’ясувалося, що за час вашої відсутності в автомобілі побували злодії, ні до чого не торкайтеся, щоб не стерти сліди злочину, забезпечте охорону автомобіля і негайно викличте поліцію.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*